- Tips:
- BPT-23CXW-1
- Noliktavā:
- 15
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.20 EUR
2.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 1.900 |
| 10+ | 1.700 |
| 25+ | 1.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Bestar |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 3...20VDC |
| Darba strāva: | 8mA |
| Rezonanses frekvence: | 3kHz |
| Skaņas jauda: | 80dB |
| Diameters(platums): | 22.7mm |
| Augstums: | 12.2mm |
| Montāža: | vadi |