- Article:
- BPT-23CXW-1
- Stock:
- 15
- Specifications:
- Download file
2.20 EUR
2.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 1.900 |
| 10+ | 1.700 |
| 25+ | 1.500 |
Specifications
| Manufacturer: | Bestar |
| Type of transducer: | piezo |
| Generator: | with buit-in generator |
| Rated voltage: | 12VDC |
| Operating voltage: | 3...20VDC |
| Operating current: | 8mA |
| Resonant frequency: | 3kHz |
| Sound level: | 80dB |
| Diameter(width): | 22.7mm |
| Height: | 12.2mm |
| Mounting: | cables |