- Tips:
- MFR-2W-6.2K-F
- Noliktavā:
- 90
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.100 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ROYAL OHM |
| Rezistoru tips: | metalizēts |
| Pretestība: | 6K2 |
| Jauda: | 2W |
| Korpusu izmēri: | Ø5.0x12mm |
| Precizitāte: | 1% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 500V |
| Impulsu spriegums max.: | 1kV |