- Tips:
- IRG4BC30FD
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 10+ | 1.900 |
| 25+ | 1.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | INFINEON |
| Tips: | IGBT |
| Strāva Ic (max): | 31A |
| Spriegums Vces: | 600V |
| Jauda: | 100W |
| Spriegums Vge: | ±20V |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-220AB |