- Tips:
- BV2010135
- Noliktavā:
- 4
2.40 EUR
2.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 3+ | 2.250 |
| 5+ | 1.950 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | HAHN |
| Transformatora tips: | iekapsulēts tips |
| Primārais spriegums: | 230VAC |
| Sekundārais spriegums: | 24V |
| Jauda: | 0.35VA |
| Sekundāra strāva: | 15mA |
| Izmēri: | 22.6x21.7x15mm |