- Article:
- BV2010135
- Stock:
- 4
2.40 EUR
2.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 3+ | 2.250 |
| 5+ | 1.950 |
Specifications
| Manufacturer: | HAHN |
| Type of transformer: | encapsulated |
| Primary voltage: | 230VAC |
| Secondary voltage: | 24V |
| Power: | 0.35VA |
| Secondary current: | 15mA |
| Dimensions: | 22.6x21.7x15mm |