- Tips:
- PF-400-3.3uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.065 |
| 500+ | 0.058 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ELITE |
| Kapacitāte: | 3.3uF |
| Spriegums: | 400V |
| Korpusa izmēri: | 8x11.5mm |
| Darba temperatūra: | -25...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 3.5mm |