- Article:
- PF-400-3.3uF-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.15 EUR
0.15 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.065 |
| 500+ | 0.058 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 3.3uF |
| Operating voltage: | 400V |
| Body dimensions: | 8x11.5mm |
| Operating temperature: | -25...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 3.5mm |