- Tips:
- UM-6.3-47uF-M
- Noliktavā:
- 37
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.20 EUR
0.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 10+ | 0.160 |
| 100+ | 0.095 |
| 500+ | 0.060 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | NICHICON |
| Kapacitāte: | 47uF |
| Spriegums: | 6.3V |
| Korpusa izmēri: | 5x5mm |
| Darba temperatūra: | -55...85°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 2mm |