- Tips:
- AP5100WG-7
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.220 |
| 250+ | 0.180 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Diodes Inc. |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 4.75...24V |
| Izejas spriegums: | 0.81...15V |
| Izejas strāva: | 1.2A |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SOT-26 |