- Tips:
- SK514-75SA
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
5.50 EUR
5.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 5.500 |
| 5+ | 4.500 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 75mm |
| Platums: | 30mm |
| Augstums: | 52mm |
| Termiskā pretestība: | 3.5K/W |
| Materiāls: | alumīnija |