- Article:
- SK514-75SA
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
5.50 EUR
5.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 5.500 |
| 5+ | 4.500 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.500 |
Specifications
| Manufacturer: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Type of heatsink: | extruded |
| Colour: | black |
| Length: | 75mm |
| Width: | 30mm |
| Height: | 52mm |
| Thermal resistance: | 3.5K/W |
| Material: | aluminium |