- Tips:
- ASR-6
- Noliktavā:
- 349
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.20 EUR
0.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.180 |
| 100+ | 0.150 |
| 500+ | 0.120 |
| 1000+ | 0.090 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Kang Yang |
| Distancera augstums: | 5.6mm |
| Krāsa: | Dabisks |
| Iekšēja vītne: | M2.5 |
| Ārējais diametrs: | 7mm |
| Iekšējais diametrs: | 2.5mm |
| Materials: | Poliamīds |