- Article:
- ASR-6
- Stock:
- 349
- Specifications:
- Download file
0.20 EUR
0.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.180 |
| 100+ | 0.150 |
| 500+ | 0.120 |
| 1000+ | 0.090 |
Specifications
| Manufacturer: | Kang Yang |
| Spacer height: | 5.6mm |
| Color: | Natural |
| Internal thread: | M2.5 |
| Outside diameter: | 7mm |
| Internal diameter: | 2.5mm |
| Material: | Polyamide |