- Tips:
- CB-DWT(2X) 12.7-BK
- Noliktavā:
- 23
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.20 EUR
4.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.200 |
| 10+ | 3.500 |
| 25+ | 2.900 |
| 50+ | 2.400 |
| 100+ | 2.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CYG |
| Krāsa: | melns |
| Diametrs pirms saraušanās: | 12.7mm |
| Diametrs pēc saraušanās: | 6.35mm |
| Garums iepakojumā: | 1m |
| Saraušanas koeficients: | 2:1 |
| Variants: | ar līme |