- Article:
- CB-DWT(2X) 12.7-BK
- Stock:
- 23
- Specifications:
- Download file
4.20 EUR
4.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.200 |
| 10+ | 3.500 |
| 25+ | 2.900 |
| 50+ | 2.400 |
| 100+ | 2.200 |
Specifications
| Manufacturer: | CYG |
| Colour: | black |
| Diemeter before shrinking: | 12.7mm |
| Diemeter after shrinking: | 6.35mm |
| Length: | 1m |
| Shrinking ratio: | 2:1 |
| Variant: | glued |