- Tips:
- LD-BZPN-2312
- Noliktavā:
- 121
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 5+ | 0.750 |
| 10+ | 0.650 |
| 25+ | 0.550 |
| 100+ | 0.450 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | bez ģeneratora |
| Darba spriegums: | 1...30VAC |
| Darba strāva: | 5mA |
| Rezonanses frekvence: | 4kHz |
| Skaņas jauda: | 80dB |
| Diameters(platums): | 23mm |
| Augstums: | 5mm |
| Montāža: | vadi |