- Article:
- LD-BZPN-2312
- Stock:
- 121
- Specifications:
- Download file
0.90 EUR
0.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 5+ | 0.750 |
| 10+ | 0.650 |
| 25+ | 0.550 |
| 100+ | 0.450 |
Specifications
| Manufacturer: | Loudity |
| Type of transducer: | piezo |
| Generator: | without built-in generator |
| Operating voltage: | 1...30VAC |
| Operating current: | 5mA |
| Resonant frequency: | 4kHz |
| Sound level: | 80dB |
| Diameter(width): | 23mm |
| Height: | 5mm |
| Mounting: | cables |