- Tips:
- B230A-13-F
- Noliktavā:
- 4500
- Specifikācijas:
- datasheet
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.120 |
| 500+ | 0.068 |
| 1000+ | 0.058 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DIODES INCORPORATED |
| Kapacitāte: | 200pF |
| Impulsu strāva: | 50A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 30V |
| Strāva (If): | 2A |
| Sprieguma kritums (Vf): | 500mV |
| Korpuss: | SMA |