- Tips:
- EVQ22705R
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 25+ | 0.220 |
| 100+ | 0.180 |
| 500+ | 0.140 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | PANASONIC |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | apaļa |
| Korpusa izmēri: | 6x6mm |
| Poga augstums: | 5.0mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.02A/15VDC |