- Article:
- EVQ22705R
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.30 EUR
0.30 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 25+ | 0.220 |
| 100+ | 0.180 |
| 500+ | 0.140 |
Specifications
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Switching method: | OFF-(ON) |
| Contacts configuration: | SPST |
| Stable positions number: | 1 |
| Button shape: | round |
| Body dimensions: | 6x6mm |
| Button height: | 5.0mm |
| Mounting: | THT |
| Contact rating: | 0.02A/15VDC |