- Tips:
- MKS2-50-1uF-K5
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.70 EUR
0.70 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.700 |
| 10+ | 0.550 |
| 25+ | 0.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WIMA |
| Kapacitāte: | 1uF |
| Spriegums: | 50V |
| Kondensatoru sērija: | MKS2 |
| Korpusa izmēri: | 7.2x7.5x3.5mm |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 10% |