- Tips:
- PTS125SM85-2
- Noliktavā:
- 67
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 10+ | 0.700 |
| 25+ | 0.550 |
| 100+ | 0.450 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | C&K |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST |
| Fiksētu poziciju skaits: | 2 |
| Taustiņa forma: | apaļa |
| Korpusa izmēri: | 12x12mm |
| Poga augstums: | 8.5mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/12VDC |