- Tips:
- RAD-DY-GF/5
- Noliktavā:
- 6
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 5+ | 1.000 |
| 10+ | 0.800 |
| 25+ | 0.750 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STONECOLD |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Pielietojums: | TO220, TO247 |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 50mm |
| Platums: | 30mm |
| Augstums: | 15mm |
| Termiskā pretestība: | 6.6K/W |
| Materiāls: | alumīnija |