- Article:
- RAD-DY-GF/5
- Stock:
- 6
1.20 EUR
1.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 5+ | 1.000 |
| 10+ | 0.800 |
| 25+ | 0.750 |
Specifications
| Manufacturer: | STONECOLD |
| Type of heatsink: | extruded |
| Application: | TO220, TO247 |
| Colour: | black |
| Length: | 50mm |
| Width: | 30mm |
| Height: | 15mm |
| Thermal resistance: | 6.6K/W |
| Material: | aluminium |