- Tips:
- AOZ1282CI
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.350 |
| 250+ | 0.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ALPHA & OMEGA |
| Mikroshēmas tips: | DC/DC pārveidotājs |
| Ieejas spriegums: | 4.5...36V |
| Izejas spriegums: | 0.8...30V |
| Izejas strāva: | 1.2A |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SOT-23-6 |