- Article:
- AOZ1282CI
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.90 EUR
0.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.350 |
| 250+ | 0.300 |
Specifications
| Manufacturer: | ALPHA & OMEGA |
| Kind of IC: | DC/DC converter |
| Input voltage: | 4.5...36V |
| Output voltage: | 0.8...30V |
| Output current: | 1.2A |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOT-23-6 |