- Tips:
- OPA343NA/3K
- Noliktavā:
- 50
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.80 EUR
3.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.800 |
| 5+ | 3.500 |
| 10+ | 3.250 |
| 25+ | 2.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Barošanas spriegums (+/-): | 2.5...5.5V |
| Shēmas skaits: | 1 |
| Darba temperatūra: | -40°C ~ 85°C |
| Frekvenču josla: | 5.5MHz |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SOT-23-5 |