- Article:
- OPA343NA/3K
- Stock:
- 50
- Specifications:
- Download file
3.80 EUR
3.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.800 |
| 5+ | 3.500 |
| 10+ | 3.250 |
| 25+ | 2.800 |
Specifications
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Supply voltage (+/-): | 2.5...5.5V |
| Number of circuits: | 1 |
| Operating temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Gain bandwidth: | 5.5MHz |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOT-23-5 |