- Tips:
- JS65R075WUCR
- Noliktavā:
- 18
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
9.50 EUR
9.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 5+ | 8.000 |
| 10+ | 5.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SINO MICRO |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 650V |
| Strāva (Id): | 45A |
| Jauda: | 312W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.075Ohm |
| Korpuss: | TO-247-3 |