- Article:
- JS65R075WUCR
- Stock:
- 18
- Specifications:
- Download file
9.50 EUR
9.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 5+ | 8.000 |
| 10+ | 5.500 |
Specifications
| Manufacturer: | SINO MICRO |
| Transistor type: | N-MOSFET |
| Drain-source voltage: | 650V |
| Drain current: | 45A |
| Power: | 312W |
| Resistance Rds(ON): | 0.075Ohm |
| Case: | TO-247-3 |