- Tips:
- AZ34063UMTR-G1
- Noliktavā:
- 12
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Diodes Inc. |
| Mikroshēmas tips: | PMIC |
| Ieejas spriegums: | 3.0...36V |
| Izejas spriegums: | 1.25...36V |
| Izejas strāva: | 1.5A |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SO-8 |