- Article:
- AZ34063UMTR-G1
- Stock:
- 12
- Specifications:
- Download file
0.50 EUR
0.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.300 |
Specifications
| Manufacturer: | Diodes Inc. |
| Kind of IC: | PMIC |
| Input voltage: | 3.0...36V |
| Output voltage: | 1.25...36V |
| Output current: | 1.5A |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SO-8 |