- Tips:
- GPA25
- Noliktavā:
- 1
17.80 EUR
17.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 17.800 |
| 3+ | 16.500 |
| 5+ | 16.000 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | GETI |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Izejas strāva maksimālā: | 2.25A |
| Izejas spriegums: | 3 - 12V |
| Barošanas spriegums: | 100 - 240V AC |
| Izejas savienotāja tips: | Komplekts |
| Izējas skaits: | 1 |