- Article:
- GPA25
- Stock:
- 1
17.80 EUR
17.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 17.800 |
| 3+ | 16.500 |
| 5+ | 16.000 |
Specifications
| Manufacturer: | GETI |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Maximum output current: | 2.25A |
| Output voltage: | 3 - 12V |
| Supply voltage: | 100 - 240V AC |
| Output connector type: | Set of connectors |
| Number of outputs: | 1 |