- Tips:
- GST25A24-P1J
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
18.00 EUR
18.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 18.000 |
| 3+ | 17.200 |
| 10+ | 16.000 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MEAN WELL |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 25W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1.04A |
| Izejas spriegums: | 24V |
| Barošanas spriegums: | 115 - 230V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |
| Izējas skaits: | 1 |