- Article:
- GST25A24-P1J
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
18.00 EUR
18.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 18.000 |
| 3+ | 17.200 |
| 10+ | 16.000 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 25W |
| Maximum output current: | 1.04A |
| Output voltage: | 24V |
| Supply voltage: | 115 - 230V AC |
| Output connector type: | 5.5/2.1mm |
| Number of outputs: | 1 |