- Tips:
- POSC05100A-USB
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.50 EUR
4.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 3+ | 4.200 |
| 5+ | 4.000 |
| 10+ | 3.500 |
| 25+ | 3.250 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | POS Power |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 5W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1A |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | USB |
| Izējas skaits: | 1 |