- Article:
- POSC05100A-USB
- Stock:
- 4
- Specifications:
- Download file
4.50 EUR
4.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 3+ | 4.200 |
| 5+ | 4.000 |
| 10+ | 3.500 |
| 25+ | 3.250 |
Specifications
| Manufacturer: | POS Power |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 5W |
| Maximum output current: | 1A |
| Output voltage: | 5V |
| Supply voltage: | 90 - 264V AC |
| Output connector type: | USB |
| Number of outputs: | 1 |