- Tips:
- POSB05210A-2USB
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
6.90 EUR
6.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 6.900 |
| 3+ | 6.200 |
| 5+ | 5.800 |
| 10+ | 5.500 |
| 25+ | 4.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | POS Power |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 10.5W |
| Izejas strāva maksimālā: | 2.1A |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | USB |
| Izējas skaits: | 2 |