- Article:
- POSB05210A-2USB
- Stock:
- 4
- Specifications:
- Download file
6.90 EUR
6.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 6.900 |
| 3+ | 6.200 |
| 5+ | 5.800 |
| 10+ | 5.500 |
| 25+ | 4.800 |
Specifications
| Manufacturer: | POS Power |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 10.5W |
| Maximum output current: | 2.1A |
| Output voltage: | 5V |
| Supply voltage: | 90 - 264V AC |
| Output connector type: | USB |
| Number of outputs: | 2 |