- Tips:
- PMEG40T30EPX
- Noliktavā:
- 87
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.350 |
| 25+ | 0.300 |
| 100+ | 0.260 |
| 500+ | 0.240 |
| 1000+ | 0.220 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | NXP |
| Kapacitāte: | 240pF |
| Impulsu strāva: | 55A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 40V |
| Strāva (If): | 4.2A |
| Sprieguma kritums (Vf): | 370mV |
| Korpuss: | SOD128 |