- Tips:
- JDT-001 12V
- Noliktavā:
- 1
24.00 EUR
24.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 24.000 |
| 3+ | 19.500 |
Specifikācijas
| Barošanas bloka tips: | Regulējams |
| Jauda: | 60W |
| Izejas strāva maksimālā: | 5.0A |
| Izejas spriegums: | 3 - 12V |
| Barošanas spriegums: | 100 - 240V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.5mm |
| Izējas skaits: | 1 |