- Article:
- JDT-001 12V
- Stock:
- 1
24.00 EUR
24.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 24.000 |
| 3+ | 19.500 |
Specifications
| Power supply unit type: | Regulated |
| Power: | 60W |
| Maximum output current: | 5.0A |
| Output voltage: | 3 - 12V |
| Supply voltage: | 100 - 240V AC |
| Output connector type: | 5.5/2.5mm |
| Number of outputs: | 1 |