- Tips:
- CB-DWT(2X) 3.2-BK
- Noliktavā:
- 62
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.80 EUR
1.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 10+ | 1.250 |
| 25+ | 1.100 |
| 100+ | 0.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CYG |
| Krāsa: | melns |
| Diametrs pirms saraušanās: | 3.2mm |
| Diametrs pēc saraušanās: | 1.6mm |
| Garums iepakojumā: | 1m |
| Saraušanas koeficients: | 2:1 |
| Variants: | ar līme |