- Article:
- CB-DWT(2X) 3.2-BK
- Stock:
- 62
- Specifications:
- Download file
1.80 EUR
1.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 10+ | 1.250 |
| 25+ | 1.100 |
| 100+ | 0.900 |
Specifications
| Manufacturer: | CYG |
| Colour: | black |
| Diemeter before shrinking: | 3.2mm |
| Diemeter after shrinking: | 1.6mm |
| Length: | 1m |
| Shrinking ratio: | 2:1 |
| Variant: | glued |