- Tips:
- PK2N-3LNE-R7
- Noliktavā:
- 32
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.10 EUR
1.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.100 |
| 5+ | 0.800 |
| 10+ | 0.700 |
| 25+ | 0.650 |
| 100+ | 0.550 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | PROLIGHT OPTO |
| LED krāsa: | balts neitrāls |
| Skata leņķis: | 130° |
| Spožums: | 120..130lm |
| Krāsu temperatūra: | 4100-4500K |
| Strāva: | 350mA |
| Jauda: | 3W |