- Article:
- PK2N-3LNE-R7
- Stock:
- 32
- Specifications:
- Download file
1.10 EUR
1.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.100 |
| 5+ | 0.800 |
| 10+ | 0.700 |
| 25+ | 0.650 |
| 100+ | 0.550 |
Specifications
| Manufacturer: | PROLIGHT OPTO |
| LED colour: | white neutral |
| Viewing angle: | 130° |
| Luminosity: | 120..130lm |
| Colour temperature: | 4100-4500K |
| LED current: | 350mA |
| Power: | 3W |