- Tips:
- OSM7XDE5E1E
- Noliktavā:
- 11
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.80 EUR
2.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.800 |
| 5+ | 2.500 |
| 10+ | 2.250 |
| 25+ | 2.050 |
| 100+ | 1.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | OPTOSUPPLY |
| LED krāsa: | balts neitrāls |
| Skata leņķis: | 140° |
| Spožums: | 300..320lm |
| Krāsu temperatūra: | 4000K |
| Strāva: | 1400mA |
| Jauda: | 5W |