- Article:
- OSM7XDE5E1E
- Stock:
- 11
- Specifications:
- Download file
2.80 EUR
2.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.800 |
| 5+ | 2.500 |
| 10+ | 2.250 |
| 25+ | 2.050 |
| 100+ | 1.800 |
Specifications
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| LED colour: | white neutral |
| Viewing angle: | 140° |
| Luminosity: | 300..320lm |
| Colour temperature: | 4000K |
| LED current: | 1400mA |
| Power: | 5W |